Adwokat Warszawa – jazda pod wpływem alkoholu

Witaj, mam na imię Ania i jestem Adwokatem specjalizującym się w prawie karnym, a w szczególności w przestępstwie jazdy po alkoholu.

Ukończyłam Prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Jestem byłym członkiem ORA Warszawa. Obecnie należę do Izby Adwokackiej w Łodzi.
Od początku studiów prawniczych ideą jaka inspirowała mnie była wiara w prawo i istnienie społecznej sprawiedliwości. Ta myśl przyświeca mi do dzisiaj. Dlatego w ramach mojej praktyki zawodowej i zainteresowań materia prawa karnego zajmuje szczególne miejsce.
W wolnych chwilach prowadzę kilka blogów prawniczych. Jednym z nich jest niniejsza strona internetowa – jazda pod wpływem alkoholu, zawierająca treści, które w oparciu o całokształt praktyk, procedur i doświadczeń zdobytych w trakcie działalności zawodowej uznaję za wartościowe.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną oraz mamą Marcelka i Jagódki 🙂

 Potrzebujesz Adwokata w Warszawie, bo jechałeś po alkoholu? Jesteś poszkodowany w wyniku kolizji lub wypadku z pijanym kierowcą?

Zadzwoń – 500 505 545, wystarczy nam jedna, krótka, niezobowiązująca rozmowa, żeby ustalić co możemy zrobić i jak mogę Ci pomóc żeby poprawić Twoją sytuację.
Jeżeli to ja mam zadzwonić do Ciebie, to zostaw do siebie dane kontaktowe w zakładce kontakt. Oddzwonię najszybciej jak to możliwe. 

Czy można bez adwokata? Na pierwszym etapie tak. 

Jeżeli zostałeś zatrzymany pierwszy raz i nie spowodowałeś kolizji lub wypadku to na początkowym etapie możesz spróbować opanować sytuację samodzielnie.
Musisz myśleć trzeźwo i być opanowanym, co w takiej sytuacji może być niezwykle trudne. Krótka konsultacja telefoniczna pomoże CI się opanować i uszeregować fakty.
Polecam lekturę swojego bloga. Na pewno będzie dla Ciebie pomocny i znajdziesz tutaj dużo praktycznej wiedzy. Proponuję zacząć od tego artykułu – jazdą po alkoholu.

Na górze strony znajduje się zakłada sklep. Znajdują się tam gotowe wzory pism przydatnych w Twojej sytuacji.
Jeżeli nie znajdziesz wzoru dokumentu, który Cię interesuje, napisz do mnie. Stworzę go dla Ciebie w 48h, umieszczę na stronie i poinformuję Cię o tym. 

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną w wyniku wypadku lub kolizji ze sprawcą pod wpływem alkoholu podejmij działania w celu obrony swoich interesów.

Powodzenia!