logo Kancelaria prawnicza GRB White Stone

 

Działalność prawniczą obejmującą darmowe konsultacje prawne dla osób zatrzymanych przez Policję w stanie po spożyciu alkoholu lub w stanie nietrzeźwości prowadzony jest przez GRB White Stone Spółka Cywilna.

Podmiot niniejszy prowadzi także m.in. działalność prawniczą obejmującą ogólne konsultacje prawne a także przygotowywanie dokumentów prawnych w zakresie statutów, umów, porozumień i innych dokumentów związanych z prowadzeniem firm oraz przygotowywanie innych dokumentów prawnych np. testamentów i pełnomocnictw.


 

 

Przed przystąpieniem do korzystania z niniejszego poradnika zapoznaj się z Regulaminem.

Informacje wskazane w niniejszym poradniku prawnym nie stanowią porady prawnej. GRB White Stone s.c. nie ponosi odpowiedzialności za działania podjęte na podstawie artykułów niniejszego poradnika oraz na podstawie telefonicznych konsultacji prawnych.

Konsultacje prawne oraz treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie mogą zastępować  indywidualnej pomocy prawnej udzielanej przez profesjonalnych pełnomocników. Każda indywidualna pomoc prawna zawsze powinna być udzielona w oparciu o pełne, kompletne, prawdziwe informacje przekazane przez klienta.