Witaj na moim blogu, mam na imię Ania.
Motywem, który skierował mnie na drogę prawniczą była chęć pokonania problemów osobom, które znajdują się w niecodziennej sytuacji.
Od początku studiów prawniczych ideą jaka inspirowała mnie była wiara w prawo i istnienie społecznej sprawiedliwości. Ta myśl przyświeca mi do dzisiaj. Dlatego w ramach mojej praktyki zawodowej i zainteresowań materia prawa karnego zajmuje szczególne miejsce.
W wolnych chwilach prowadzę kilka blogów prawniczych, jednym z nich jest niniejsza strona internetowa w oparciu o całokształt praktyk, procedur i doświadczeń zdobytych w trakcie działalności zawodowej.
Ukończyłam Prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie odbywam aplikację adwokacką na III roku szkolenia w Okręgowej Radzie Adwokackiej.
Praktykę zawodową uzyskiwałam w warszawskich kancelariach prawnych pod okiem wybitnych prawników.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą małego Marcela 🙂

 


Przed przystąpieniem do korzystania z niniejszego bloga zapoznaj się z Regulaminem.
Informacje wskazane w niniejszym poradniku prawnym nie stanowią porady prawnej. Właściciel bloga: GRB Doradztwo Prawne nie ponosi odpowiedzialności za działania podjęte na podstawie artykułów niniejszego poradnika oraz na podstawie telefonicznych konsultacji prawnych.
Konsultacje prawne oraz treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie mogą zastępować  indywidualnej pomocy prawnej udzielanej przez profesjonalnych pełnomocników. Każda indywidualna pomoc prawna zawsze powinna być udzielona w oparciu o pełne, kompletne, prawdziwe informacje przekazane przez klienta.